پایه چراغ سولار

امروزه افزایش روزافزون قیمت حامل های انرژی و همچنین مسائل زیست محیطی مانند گرمایش زمین توجه جامعه مدرن را به سمت انرژی های تجدید پذیر جلب نموده است.یکی از مقرون به صرفه ترین و کم دردسرترین این انرژی ها ، انرژی خورشیدی است. چراغ خورشیدی |سولار| با فرآیندی کاملا اتوماتیک، تنها گزینه ی روشنایی معابرو خیابان ها است که موجب بی نیازی قطعی از مصرف برق میشود.

چراغ های سولار خیابانی از یک صفحه خورشیدی ، یک عدد کنترلر ، چراغ ، پایه و یک باتری تشکیل شده و با جذب انرژی خورشیدی و ذخیره آن در باتری ، در طول روز،انرژی مورد نیاز خود برای روشنایی در شب را تامین می کنند

ساختار بدنه این محصول به صورت چند وجهی با مقطع هرم ناقص است و در بازع ارتفاع ۳ الی ۱۴ متر تولید می شود.جنس پوشش نیز از گالوانیزه گرم یا رنگ صنعتی در کلیه فام ها می باشد. همچنین جعبه مخصوص باتری نیز در این نوع پایه ها تعبیه می شود.

چراغ خیابانی خورشیدی SOLAR بی نیاز از برق شبکه و با پشتیبانی در روزهای ابری در توانهای ۱۵ تا ۹۰ وات در ارتفاع ۳ الی ۱۲ متری به همراه فونداسیون پیش ساخته طراحی و تولید می گردد. با استفاده از محصول چراغ سولار led خیابانی می توان روشنایی معابر و محوطه هایی که دسترسی به برق شبکه امکان ندارد یا دشوار است را تامین نمود.

چراغ خیابانی خورشیدی led متشکل از بخشهای مختلفی همچون پروژکتور LED کم مصرف با پخش نور ویژه معابر خیابانی با ولتاژ کار کرد ۱۲ ولت مستقیم و صفحه خورشیدی SOLAR PANEL  در توانهای ۳۰ و ۶۰ و ۹۰ و … و باتری نوع سیلید اسید ویژه چراغ خورشیدی و شارژر کنترل باتری اتوماتیک و سازه فلزی (پایه چراغ و تابلو برق کنترل) می باشد. چراغ خیابانی سولار led امواج نور یزد بر اساس اصول استاندارد تامین روشنایی ویژه معابر مختلف ساخته می شود.

شرکت امواج نور یزد تولید کننده چراغ خورشیدی led و همچنین سازنده چراغ خیابانی led و پروژکتور led است . تولید پروژکتور led نوع خیابانی از عمده ترین تولیدات امواج نور است . محصولات چراغ خیابانی solar  امواج نور  با گارانتی و خدمات پس از فروش مطمئن در سراسر کشور عرضه می گردد.

در ساخت چراغ خورشیدی led در تولید و طراحی چراغ سولار به نکات زیر اهمیت داده می شود:

  • محل نصب و نقطه مکانی در کشور
  • کاربری معبر یا محوطه جهت روشنایی
  • میزان شدت روشنایی
  • میزان ساعات هوای آفتابی
  • میزان ساعات روشنایی بخشی چراغ خورشیدی led